MEISTRAI

Jūsų grožio fėjos. Susipažink ir pasiruošk magiškiems pokyčiams.

Margarita Jakučinskaitė

Margarita Jakučinskaitė

Mad Beauty Squad įkūrėja, profesionali plaukų stilistė ir koloristė. Daugiau nei 10 metų kaupta patirtis užsienyje bei daugybėje grožio salonų, dabar dirbanti sau ir su žymiausiais šalies vardais. Dirba su įvairiais užsakymais - filmavimų aikštelėse, viešuose pasirodymuose, žinoma, kaip asmeninė žvaigždžių stilistė. Meistrė vertina ir myli kiekvieną klientą, todėl nori suteikti Jam tai, ką moka geriausiai- dirbti su plaukais. Meistrė sako, kad matyti patenkintus veidus - yra didžiausias nuopelnas.

Loreta Petkutė

Loreta Petkutė

Loreta – savo srities profesionalė, baigusi ne tik Grimo akademiją, bet ir kursus pas žymius Europos meistrus. Per daugiau nei penkis metus, sukaupė nemenką bagažą patirčių – darbas su lietuvių, danų, norvegų reklamos kompanijomis, filmavimo aikštelėse rodė savo sugebėjimus grimuojant aktorius. Loretai jau seniai iš jaudulio nebedreba rankos – teptuką ji valdo užtikrintai, abejonėms vietos nelikę. Visažistė sako, kad svarbiausia – pabrėžti kliento privalumus – nesvarbu, tai bus ryškus ar natūralus makiažas. Svarbiausia, kad makiažas išliktų tvarkingas ir klientė atpažintų save veidrodyje.

Indrė Kasperaitė

Indrė Kasperaitė

Indrė - ilgametę, virš 10 metų patirtį turinti kirpėja, koloristė bei šukuosenų meistrė. Daugybė stažuočių, sertifikatų Lietuvoje ir Italijoje, mokymai garsiose akademijose, kaip “Dolores” “Allilon” bei labai svarbus vienas paskutiniųjų “Color Mentoring” spalvų suvokimas -Amerikiečio Rock Lemay vykusio Italijoje. Mano gyvenimo kredo: sukurti svajonių aplinką, joje matyti patenkintus klientus, tai neįkainojamas malonumas.